Novinky / články

Prodejte svoji nemovitost za poctivou cenu. Prodejte ji v elektronické aukci

Publikováno 07. zář 2011

Prodejte svoji nemovitost za poctivou cenu. Prodejte ji v elektronické aukci Máte několik možností, jak svoji nemovitost prodat. Nejčastěji užívaným způsobem je přímý prodej, zejména prodej prostřednictvím realitní kanceláře. Další z možností je realizovat prodej ve veřejné dražbě. V současné době ale může být výhodnější způsob prodeje nemovitosti elektronickou aukcí.

Jde o způsob prodeje prostřednictvím aukčního  portálu společnosti AMEX Brno, s.r.o., který tuto službu nabízí. Tímto způsobem lze prodat prakticky jakoukoliv nemovitost, tj. obytné a komerční reality, zemědělské usedlosti, Aukce nemovitosti se na rozdíl od převážné většiny ostatních aukcí, na kterých se v současné době prodává a nakupuje cokoliv, přece jenom liší. Prodávající chce mít záruku, že buď za svou nemovitost dostane spravedlivou cenu, nebo je neprodá. Případně si v aukci ověří, jak je jeho nemovitost v daném místě a čase prodejná.

K tomuto účelu nabízí naše společnost AMEX Brno, s.r.o. prodej nemovitostí v elektronické aukce s limitní cenou.  

Jde o elektronickou aukci ve které se daná nemovitost nabízí po předem stanovenou dobu (několik týdnů případně i měsíců) za tzv. vyvolávací cenu. V průběhu aukce zájemci o tuto nemovitost přihazují předem stanovenou částku (tzv. minimální příhoz) a vítězem aukce, kupující, je ten, který v příhozech nabídne nejvyšší částku. Pokud po uplynutí stanovené doby aukce není nabídnut ani minimální příhoz, aukce je ukončena bez jakýchkoliv dalších závazků prodávajícího. [Zpět]
nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!