eArchiv - aplikace pro archivaci a sdílení dokumentů online

eArchiv - aplikace pro archivaci a sdílení dokumentů online

eArchiv - Aplikace pro archivaci a sdílení dokumentů. Jde o ukládání naskenovaných, případně i dalších digitálních dat, jejich uskladnění, následné třídění a výběr v centrálním datovém úložišti.

Zejména malé a střední firmy dosáhnou v průběhu svého rozvoje kritického bodu, kdy se v organizaci práce začíná ztrácet efektivita výkonu a to jak zaměstnanců, tak i řídících pracovníků. Jde zejména o ty společnosti, které mají své obchodní zástupce „v pohybu“ po celém území, na kterém vykonávají svoji obchodní činnost. Dochází ke komunikačním problémům a šumům v předávání informací, střetávají se termíny sjednaných obchodních schůze apod. Vedení společností, které si tyto problémy včas uvědomí, hledá způsoby, jak organizaci práce zlepšit, případě změnit a tím dosáhnout lepších výkonů.

Jedním z řešení je námi nabízená aplikace pro archivaci a sdílení dokumentů. Jde o ukládání naskenovaných, případně i dalších digitálních dat, jejich uskladnění, následné třídění a výběr v centrálním datovém úložišti.

Celá aplikace je umístěna na serverech dostupných z internetu. Přístupová práva k ukládání dat a k uloženým datům jsou nastavitelná administrátorem aplikace podle třídy dokumentu a uživatele. Administrátor, kterým je pověřený pracovník firmy, má také právo uživatele přidávat, editovat, blokovat a mazat.

Aplikace je řízena programem, který je také uložen na serveru spolu s datovým úložištěm. Program je vždy individualizován podle potřeb uživatele, tedy firmy, která ho využívá. Jde o typickou "cloud" aplikaci, která umožňuje, aby ji zaměstnanec firmy po přihlášení používal a při tom neměl žádný software na svém pevném disku.

Z výše uvedeného začíná  být výhoda tohoto systému zřejmá. Získání softwaru a pronájem datové kapacity na serveru, který je vybaven příslušným zálohováním, je pro firmu jednodušší, pohodlnější a většinou levnější. Firma při tom nemusí platit větší datovou kapacitu úložiště dat, než je nezbytně nutné. Ta se s rostoucími požadavky rozšiřuje tak, aby nebyl chod aplikace narušen a byla užívána a účtována jen kapacita, která se reálně spotřebovává.

Možnost vzdáléného přístupu ke „svým“ datům je výhodná zejména pro obchodní zástupce a ostatní pracovníky firmy na služební cestě, kteří se pak nemusí telefonicky domlouvat pracně a dlouho s příslušným oddělením centrály o tom kterém dokladu, který je u firmy uložen.

Společnost AMEX Brno, s.r.o. Vám výše popsaný systém nabízí za velmi příznivou cenu. Bližší informace včetně cenové nabídky Vám rádi poskytneme.

nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!