Novinky / články

Prodávate nemovitost - využijte komplexních služeb AMEX Brno jako ostatní

Publikováno 30. zář 2010

Prodávate nemovitost - využijte komplexních služeb AMEX Brno jako ostatní

Byl nám svěřen k prodeji komerční areál s výrobními, skladovými, administrativní budovami na vlastních pozemcích v Brně Slatině. Klient se také rozhodl nabídnout k prodeji obchodní podíly své ziskové firmy, které tento komerční areál patří. Toto svědčí o kvalitě a komplexnosti nabízených služeb firmou AMEX Brno.

Komerční areál je výhodně situován u přivaděče na dálnici D1 ve směru na Olomouc, tedy má skvělou dopravní obslužnost, stojí na vlastních pozemcích, takže zde nejsou žádná omezení či skryté náklady spojené s pronájmem. Tyto výhody zmíněného komerčního objektu jsou lákavé pro investory, s kterými jsme v kontaktu.

Určitě nás kontaktujete s Vaší nabídkou prodeje, či nákupu nemovitosti, tak jako ostatní. Nabízíme vysoce profesionální služby ve zprostředkování prodeje nemovitostí.


[Zpět]
nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!