Novinky / články

Znovu se vracíme k provádění nedobrovolných dražeb

Publikováno 26. říj 2007

V letech 2002 - 2004 společnost AMEX Brno, s.r.o. prováděla  jak dražby dobrovolné tak i dražby nedobrovolné.

Novelou zákona č. 26/2000 Sb. a s tím související novelou živnostenského zákona byly dražebníkovi uloženy pro provádění nedobrovolných dražeb tři nové  podmínky. Základní kapitál společnosti musí být alespoň 5,0 mil. Kč, dražebník musí mít výši pojistného plnění alespoň 35,0 mil. Kč a jeho roční závěrka musí být auditována.

S radostí tímto oznamujeme, že od nového roku splníme všechny výše uvedené podmínky dané nám zákonem o veřejných dražbách a budeme připraveni k provádění nedobrovolných dražeb jak z hlediska zákona tak i z hlediska profesionálního obsazení naší společnosti.

Současně zavádíme poradenskou činnost pro zájemce o provedení nedobrovolné dražby, kterou by se jim podařilo získat plnění své pohledávky u dlužníka. V rámci naší poradenské činnosti také poskytneme konzultace subjektům, hodlajícím půjčit finanční prostředky, jak nejlépe tuto půjčku ošetřit tak, aby se v případě neplnění ze strany dlužníka mohla nedobrovolná dražba realizovat v nejbližším možném termínu.


[Zpět]
nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!