Novinky / články

Skartace spisů a spisové agendy

Publikováno 12. lis 2009

Komerční spisovna AMEX Brno, s.r.o. nabízí provedení skartace spisů a spisových agend ve smyslu zákona o archivaci a spisové službě. Vzhledem k rekonstrukci brněnské spalovny, která v nejbližších šesti měsících nebude spisové agendy ke skartaci přijímat, nabízíme všem organizacím provedení skartace spisů, písemností personálních agend a i dalších  agend na které se vztahují předpisy o ochraně osobních údajů.

Provedení skartace nabízíme moderní formou sběru a odvozu dokumentů na místo skartace v uzamykatelných hliníkových kontejnerech. Konterjnery jsou umístěny přímo u organizace, která je původcem těchto dokumentů a po jejich naplnění jsou převezeny na místo jejich finální skartace a likvidace. Alternativně je možno dokumenty určené ke skartaci ukládat do zabezpečených kontejnerů přímo v naší komerční spisovně, odkud jsou pak po naplnění rovněž převezeny na místo jejich finální skartace.

[Zpět]
nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!