Novinky / články

Rozšíření nabídky služeb o eArchiv

Publikováno 05. srp 2011

Rozšíření nabídky služeb o eArchiv

Archiv AMEX Brno nabízí novou službu eArchiv - aplikaci pro archivaci a sdílení dokumentů online. Jde o ukládání naskenovaných a jiných digitálních dat a dokumentů, jejich následné třídění a výběr na našem centrálním datovém úložišti.

Celá aplikace je umístěna na serverech dostupných z internetu. Přístupová práva k ukládání dat a k uloženým datům jsou nastavitelná administrátorem aplikace podle třídy dokumentu a uživatele. Administrátor, kterým je pověřený pracovník firmy, má také právo uživatele přidávat, editovat, blokovat a mazat.

Služba eArchiv je vhodná zejména o ty společnosti, které mají své obchodní zástupce „v pohybu“ po celém území, na kterém vykonávají svoji obchodní činnost. Dochází ke komunikačním problémům a šumům v předávání informací, střetávají se termíny sjednaných obchodních schůze apod. Vedení společností, které si tyto problémy včas uvědomí, hledá způsoby, jak organizaci práce zlepšit, případě změnit a tím dosáhnout lepších výkonů.

[Zpět]
nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!