Máme řešení pro každou situaci ať jde o dražbu, exekuci či prodej nemovitostí

Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Česká Republika

Předmět dražby
dům, zemědělský pozemek , pozemek
Popis dražby
Přímý prodej přízemního, podkrovního a částečně podsklepeného RD 3+1+hospodářské místnosti (prádelna, dílna a nevyužívaná místnost), obec Sulíkov, k.ú. Sulíkov, okr. Blansko. Nemovitost s nařízenou exekucí.
Příslušenství domu (prádelna, dílna a nevyužívaná místnost) bylo vzhledem k významnému podílu na rozloze domu oceněno soudním znalcem samostatně jako vedlejší stavba. V domě se nachází vstupní chodba a předsíň, z níž je vstup do sklepa a do podkroví. V přízemí jsou dále dvě obytné místnosti, kuchyň, WC, koupelna a komora. V podkroví byla vybudována jedna obytná místnost. Základy domu jsou částečně bez izolace proti zemní vlhkosti, zdivo je cihelné, stropy jsou s rovným podhledem, střecha sedlová s krytinou z betonových tašek, klempířské konstrukce neúplné. Vnitřní i vnější omítky jsou vápenné, částečně poškozené, částečně chybí, obklad soklu rovněž chybí. Vnitřní obklady se nachází v kuchyni a v koupelně. Podlahu v jedné obytné místnosti pokrývá PVC, jinde není. V ostatních místnostech byla položena dlažba. Dveře jsou hladké a okna zdvojená. Elektroinstalace je světelná i motorová. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, v kuchyni je elektrický sporák. Po domě byla rozvedena voda, příprava TUV je v el. zásobníkovém ohřívači. V koupelně je vana, umývadlo a sprcha. WC je splachovací. Dům byl napojen na vodu (přívod přes sousední nemovitost) a el. energii. Odpady jsou svedeny do žumpy. Plynovodní přípojka je ukončena v nice na fasádě. Dům je dle sdělení majitele nemovitosti starý 120-130 let. Před 20 až 15 lety byla provedena částečná rekonstrukce - podkroví, nová střecha, část nových stropů, nová okna a dveř. Dům byl vybaven sociálním zařízením a novými rozvody. Rekonstrukce však nebyla dokončena.
ZP + nádvoří: 452 m2.
Zahrada: 1.327 m2.
CP: 1.779 m2.
Cena dle znaleckého posudku: 1.360.000,- Kč.

Datum dražby
12.12.2008 10:00
Cena dle znaleckého posudku
1 360 000 Kč
Nejnižší podání
0 Kč
Vydraženo
1 000 000 Kč

obrázků: 5    videí: 0

Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Vstup do domu Načítám obrázek, prosím počkejte
posun vlevo
posun vpravo
Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Vstup do domu Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Dvorní trakt Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Zahrada Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Obytný pokoj Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Kuchyně
Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu Sulíkov - Česká Republika na mapě

GPS: 49°32'39.732"N, 16°29'30.666"E


nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!