Máme řešení pro každou situaci ať jde o dražbu, exekuci či prodej nemovitostí

Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Břeclav

Předmět dražby
dům, zemědělský pozemek , pozemek
Popis dražby
Jedná se o řadový, částečně podsklepený, rodinný dům na ulici Nádražní s příslušenstvím (vedlejšími stavbami, studnou, venkovními úpravami a pozemky s trvalými porosty) nacházející se v k.ú. Klobouky u Brna. Budova slouží k bydlení, je k ní přístup z veřejné komunikace a je napojena na veřejný rozvod vody, plynu, kanalizace a elektro.  Je pravidelného pravoúhlého půdorysného uspořádání. Dům byl postaven  r. 1956, podkroví r. 1958 a zádveří r. 1985.V přízemí jsou tři obytné místnosti, kuchyně, koupelna a WC. Z přízemní chodby je přístup dřevěným schodištěm do podkroví a dalším schodištěm do sklepa. Podzemní podlaží (sklep) má celkem tři místnosti se studnou a domácí vodárna. V podkroví je jedna obytná místnost s výstupem na terasu a půdní prostory. K  zadní části domu je přistavěna zastřešená veranda.

Objekt je provedený jako zděný, krov je pokrytý pálenou krytinou. Topení je provedeno ústřední s plynovým kotlem a alternativním kotlem na tuhá paliva. Dvůr nemovitosti je obdélníkového tvaru. Ve dvoře jsou zbudovány další tři objekty a to kůlna na nářadí a domácí práce, vinný sklep, který je zahlouben do svahu pozemku a samostatně stojící zděná garáž s vjezdem podél pravé strany rodinného domu.
Datum dražby
01.01.2008 00:00
Místo dražby
Přímý prodej nemovitostí
691 72
Cena dle znaleckého posudku
1 700 000 Kč
Nejnižší podání
2 000 000 Kč
Vydraženo
2 000 000 Kč

obrázků: 13    videí: 0

Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Pohled průčelí Načítám obrázek, prosím počkejte
posun vlevo
posun vpravo
Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Pohled průčelí Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Vinný sklípek Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Boční pohled Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Obývací pokoj Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Spojovací chodba Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Ložnice Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Dětský pokoj Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Pokoj v podkroví Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Terasa v podkroví Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Schodiště do podkroví Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Kuchyně Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Zahrada za domem Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Garáž
Veřejná dobrovolná dražba rodinného domu 4+1 v Kloboukách u Brna - Břeclav na mapě

GPS: 48°59'42.178"N, 16°52'9.628"E


nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!