Máme řešení pro každou situaci ať jde o dražbu, exekuci či prodej nemovitostí

Veřejná nedobrovolná dražba ideální polovinu motelu Podkova, Klobouky u Brna - Břeclav

Předmět dražby
rekreační areál
Popis dražby

Nemovitost se nachází v blízkosti státní silnice, v blízkosti benzinové čerpací stanice. Jedná se o samostatně stojící třípodlažní objekt motelu, vzdáleného od zastavěného území obce cca 900 m, ve tvaru podkovy. Motel byl postaven v roce 1992. Před motelem je parkoviště s asfaltovým povrchem, za budovou se nachází oplocený dvůr se zpevněnou plochou ze silničních betonových panelů, zpevněné plochy z betonové mazaniny a kopaná studna. Dále k nemovitosti patří přípojka vody, kanalizace, plynu, čistička odpadních vod s lapačem tuků a septikem a trafostanice.  V suterénu se nachází prostory pro saunu, vinárnu, bar, sociální zařízení , kotelna, chladírna a sklady. Většina z těchto prostor je však ve stavu neumožňujícím provozování a využívání těchto prostor. Po stavebně-technické stránce se jedná o prostory před rozsáhlou rekonstrukcí. V prostoru sauny a přilehlých šaten je zdivo narušeno podélnými trhlinami u stropu a svislými trhlinami v nosných zdech. Dle sdělení spolumajitele objektu se však jedná o trhliny, které dle jeho názoru nepostupují, stavebně-technický průzkum však nebyl proveden.  V přízemí objektu je vstup, kancelář, bar, restaurace, kavárna, kuchyně a sociální zařízení. V II. NP jsou umístěné pokoje se sociálním zařízením, ale pravé křídlo objektu je v nepronajímatelném stavu z důvodu probíhající sanace ( zatékání oknem do objektu) a rekonstrukce vnitřních prostor. Vytápění budovy ústřední, je zajišťováno kotlem na plyn, částečně podlahovým topením, podlahy jsou běžné keramické, v roce 2009 byla provedena výměna oken za plastová, byly vyměněny vstupní dveře, ostatní dveře dřevěné, obložkové, jsou původní. V roce 2010 byly postavena nová trafostanice. V roce 2008 byly provedeny nové žlaby, svody a okenní parapety v provedení pozink. V roce 2009 byla provedena nová fasáda celého objektu včetně obkladů kamenem na celou výšku stěny ve vnitřním dvoře objektu.

Z hlediska konstrukčního provedení se jedná o objekt zděný s montovanými železobetonovými stropy z panelů, se střechou neumožňující podkroví. Objekt má půdorysné rozměry cca 24,60 m x 22,10 m, konstrukční výška podlaží je 2,95 resp. 3,35 m.

Objekt je napojen na plyn, veřejný vodovod, elektřinu a kanalizaci.

 

Datum dražby
21.10.2010 11:00
Místo dražby
Brno, Příkop 6 (IBC), 7. nadzemní podlaží, PSČ 602 00
Cena dle znaleckého posudku
2 600 000 Kč
Nejnižší podání
1 300 000 Kč
Vydraženo
1 300 000 Kč

obrázků: 1    videí: 0

Veřejná nedobrovolná dražba ideální polovinu motelu Podkova, Klobouky u Brna - Motel Pokova Načítám obrázek, prosím počkejte
Veřejná nedobrovolná dražba ideální polovinu motelu Podkova, Klobouky u Brna - Břeclav na mapě

GPS: 48°59'59.938"N, 16°52'0.336"E


nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!