Máme řešení pro každou situaci ať jde o dražbu, exekuci či prodej nemovitostí

Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - Praha-západ

Předmět dražby
byt
Popis dražby
Nadstandardní OV 2+kk v Úněticích, okr. Praha-západ. Klidná lokalita, krásná příroda, autobusové spojení (MHD). Byt se sociálním zařízením (koupelna + WC), nová kuchyňská linka v nice, úklidová místnost. Tento byt se nachází ve 2. NP a náleží k němu i garážové stání v podzemí domu (vjezd na dálkové ovládání). K objektu patří i sklepní kóje. CP 56 m2.
Datum dražby
10.08.2007 09:00
Cena dle znaleckého posudku
2 000 000 Kč
Nejnižší podání
2 100 000 Kč
Vydraženo
2 150 000 Kč

obrázků: 11    videí: 0

Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - nákres bytu Načítám obrázek, prosím počkejte
posun vlevo
posun vpravo
Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - nákres bytu Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - kuchyňský kout Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - kuchyně detail Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - kuchyně detail Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - chodba - vstup do ložnice Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - ložnice Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - ložnice Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - - bytový dům Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - - pohled z okna Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - - koupelna Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - - obývací pokoj
Veřejná dobrovolná dražba bytu v klidné oblasti Praha-západ - Praha-západ na mapě

GPS: 50°9'8.084"N, 14°21'5.969"E


nebo se zaregistrujte:
Nová registrace
Přihlášení / Registrace

Najdete nás na adrese

AMEX Brno, s.r.o.
Hlavní 290/74
624 00 Brno

Česká republika

T:+420 603 852 779
F:+420 542 213 335

E:

Zobrazit adresu AMEX Brno na

Pište nám Vaše dotazy a připomínky

Přihlaste se k odběru novinek

Několikrát do měsíce zasíláme novinky emailem. Náše novinky obsahují upozornění na konané dražby, změny v zákonech, které se dotýkájí jakkoliv naší činnosti. Získáte tak i Vy rychlé a přehledné informace, a zadarmo!